Левченко встановила особистий рекорд на матчі Європа – США

Українка подолала планку на висоті 2.02 м.

Українка Юлія Левченко виграла змагання зі стрибків у висоту в матчевій зустрічі Європа - США, яка відбулась в Мінську. 21-річна українка, яка виступала за збірну Європи, встановила особистий рекорд, подолавши висоту 2.02 м. Про це повідомляє Укрінформ.

Ще одна українка, Ірина Геращенко, посіла друге місце в цій дисципліні, показавши результат в 1,98 м. Третє місце у незалежної атлетки Марії Ласіцкенє.

Також у Мінську українка Анна Рижикова перемогла в бігу на 400 метрів з бар'єрами.

Матч Європа - США став останнім великим турніром напередодні чемпіонату світу з легкої атлетики, який стартує 27 вересня в Досі.

Нагадаємо, Юлія Левченко виграла срібну медаль на фінальному етапі «Діамантової ліги» в Брюсселі з результатом 1,97 м.