Світоліна гарантувала собі повторення особистого рекорду в рейтингу WTA

Перша “ракетка” України Еліна Світоліна забезпечила собі місце в топ-3 рейтингу жіночої тенісної асоціації (WTA).

Перемога в чвертьфіналі US Open-2019 у Нью-Йорку (США) і вихід у дебютний півфінал дозволять Еліни Світоліній повторити свій особистий рекорд в рейтингу WTA і піднятися на 3 місце. Про це повідомляє БТУ.

У Нью-Йорку Світоліна стартувала, посідаючи 5 місце у світовій класифікації. 24-річна українська тенісистка може поліпшити своє становище в рейтингу, якщо виграє титул на US Open. Цей результат дозволить їй стати другою “ракеткою” світу.

Вперше Еліна Світоліна потрапила на третє місце за підсумками Відкритого чемпіонату США 2017 року, коли дійшла до 1/8 фіналу. Востаннє Світоліна перебувала на третьому рядку рейтингу WTA минулого сезону після Відкритого чемпіонату Австралії, на якому дійшла до чвертьфіналу.

Нагадаємо, в чвертьфіналі US Open-2019 посіяна під 5-м номером Еліна Світоліна за 1 годину 40 хвилин з рахунком 6:4, 6:4 обіграла британку Джоанну Конту (16) і вперше у кар'єрі виступить у півфіналі змагань у Нью-Йорку (США).