Дар'я Блашко здобула

Дар'я Блашко здобула "бронзу" у спринті чемпіонату світу з літнього біатлону

Українка Дар'я Блашко стала у суботу, 24 серпня, володаркою бронзової медалі у спринті на чемпіонаті світу з літнього біатлону у Раубічах (Білорусь).

Двр'я відстала від переможниць на 2,4 секунди і мала 1 промах на вогневих рубежах, повідомляє Укрінформ.

А першими цього разу  були одразу дві спортсменки - росіянка Катерина Глазиріна та чешка Люція Харватова , які подолали дистанцію за 16 хвилин 1,4 секунди і мали відповідно 0 та 1 промах повідомляє Укрінформ.

Результати інших українок: Анастасия Меркушина - 5-те місце, Віта Семеренко - 6-те, Валя Семеренко 9-те, Юлія Журавок - 10-те, Ольга Абрамова - 15-те.

Це вже п'ята нагорода українців на ЧС-2019. Раніше "золото"  нашій національній команді принесла Валя Семеренко, ще три медалі завоювали українські юніори.

Завершаться змагання 25 серпня чоловічою (на 10 км) та жіночою (7,5 км) гонками переслідування.