«Ліверпуль» виграв Лігу чемпіонів

Відео
У фіналі «Ліверпуль» обіграв «Тоттенгем».

Переможцем футбольної Ліги чемпіонів сезону-2018/19 став англійський «Ліверпуль». У фіналі «Ліверпуль» обіграв «Тоттенгем» 2:0. Про це повідомляє Укрінформ.

Фінальний матч в Мадриді на стадіоні «Метрополітано» розпочався блискавично. Вже на 2-й хвилині Мохаммед Салах реалізував пенальті, який призначили за гру рукою Сіссоко. Гол Салаха – другий найшвидший гол у фіналах ЛЧ. Швидше забивав лише капітан «Мілана» Паоло Мальдіні. Це сталося на 51-й секунді в матчі проти «Ліверпуля» в 2005 році.

Перший тайм так і завершився з рахунком 1:0 на користь «Ліверпуля». Після перерви команда Юргена Клоппа зіграла дуже прагматично і надійно в захисті. Усі спроби «Тоттенгема» відігратися скінчились нічим. А от Дівок Орігі на 87-й хвилині зняв усі питання. 2:0 – перемога «Ліверпуля».

Це шоста в історії «Ліверпуля» перемога в Лізі чемпіонів (Кубку чемпіонів).