У нас не вийшли стартові хвилини, бо ми остерігались збірну США – Цитаїшвілі

Один з лідерів юнацької збірної розповів про стартову перемогу на чемпіонаті світу в Польщі.

Півзахисник збірної України U-20 Георгій Цитаїшвілі прокоментував перемогу над однолітками з США (2:1) на чемпіонаті світу-2019. Про це повідомляє сайт УАФ.

«Перший матч дається важко. Слава богу, ми вийшли з цієї ситуації і змогли змінити хід подій у другому таймі. У перерві наші тренери вказали на наші огріхи і дали нам ще більше мотивації. Добре, що ми перемогли, але є і помилки в наших діях, які ми обов'язково будемо розбирати на теоретичних заняттях.

Збірна США не здивувала. Особисто я очікував від них більшого. Можливо, тому що ми думали, що їх рівень значно вище, у нас і не вийшли стартові хвилини. Десь остерігались, десь переживали - все ж чемпіонат світу. Потім побачили, що не такі вони і сильні, і почали грати в свій футбол», - сказав Цитаїшвілі.

Нагадаємо, футбольна збірна України U-20 обіграла в стартовому матчі ЧС збірну США 2:1. Українці посідають 2-е місце в турнірній таблиці групи D. Лідирує Нігерія, яка обіграла Катар 4:0.

У понеділок, 27 травня, Україна зустрінеться з Катаром.