Марта Костюк вперше в кар'єрі вийшла до 1/4 фіналу турніру WTA

Відео
Українська тенісистка Марта Костюк вийшла до чвертьфіналу турніру WTA серії International, який проходить у Страсбурзі (Франція).

У поєдинку другого кола змагань Internationaux de Strasbourg Марта Костюк (Україна, Q) перемогла сьому сіяну Чжен Сайсай з Китаю з рахунком 6:3, 6:1. Про це повідомляє БТУ.

Поєдинок тривав 1 годину 19 хвилин. У першій партії на два брейки китаянки Костюк відповіла трьома, а в другому сеті виграла три гейми на подачі суперниці, захистивши всі свої гейми.

Відео кращих моментів матчу:

Українська тенісистка виграла свій четвертий поєдинок поспіль на кортах в Страсбурзі, де вона стартувала в кваліфікації. У віці 16 років і 10 місяців Марта Костюк пробилася в свій дебютний чвертьфінал у турі Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Чжен Сайсай посідає 45 місце в рейтингу WTA. Для Костюк це четверта перемога в матчах з суперницями з топ-50 світової класифікації.

Наступна суперниця Марти Костюк визначиться в матчі Каролін Гарсія (Франція, WTA 24) - Ребекка Петерсон (Швеція, WTA 64).