"Арсенал-Київ" обмінявся голами з "Олімпіком" у матчі Прем'єр-ліги України

Футболісти столичного клубу "Арсенал-Київ" зіграли внічию 1:1 з донецьким "Олімпіком" у матчі 30-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

На стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського м'ячі забили півзахисник ФК "Арсенал-Київ" В'ячеслав Танковський (31-а хвилина) та сенегальський форвард "Олімпіка" Матар Діє (25), повідомляє Укрінформ.

"Олімпік" догравав матч у меншості: після перерви Геннадій Пасич протягом двох хвилин отримав дві жовті картки і на 54-й хвилині зустрічі побачив перед собою "червоне світло".

У стартових протистояннях туру одеський "Чорноморець" обіграв львівські "Карпати" (3:1), а чернігівська "Десна" на своєму полі поступилася полтавській "Ворсклі" (0:1), повідомляє Укрінформ.

В Одесі відзначилися Арні Вільхамссон (9-я хвилина), Василь Павлов (75), Дмитро Рижук (83) - у складі "Чорноморця"; Сергій М'якушко (74, з пенальті) - у "Карпат".

Виїзну перемогу над "Десною" у Чернігові "Ворсклі" приніс гол серба Тодора Петровича (31).

Решта поєдинків туру пройдуть у середу, 22 травня. "Маріуполь" зіграє з "Олександрією", "Львів" зустрінеться з луганською "Зорею", а донецький "Шахтар" зійдеться з київським "Динамо".

Турнірне становище:
перша шістка - "Шахтар" - 76 очок (після 29-ти турів), "Динамо" - 65 (29), "Олександрія" - 48 (29), "Маріуполь" - 39 (29), "Зоря" - 39 ( 29), "Львів" - 33 (2);
друга шістка - "Ворскла" - 41 (30), "Десна" - 38 (30), "Олімпік" - 32 (30), "Карпати" - 29 (30), "Арсенал-Київ" - 26 (30), "Чорноморець" - 25 (30).

Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату України перші шість клубів в два кола борються за медалі і місця в єврокубках, інші шість команд визначать двох аутсайдерів Прем'єр-ліги.

Як повідомлялося, "Шахтар" в 29-му турі достроково завоював "золото" національної першості. "Динамо" в третій раз поспіль стало срібним призером чемпіонату України.