Українець Расчупкін виборов

Українець Расчупкін виборов "бронзу" на чемпіонаті ABAF із гірського бігу

Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з гірського бігу відбувся в Кимпулунгу (Румунія).

Україна була представлена на ньому вперше, а завдяки цілеспрямованості та наполегливій праці українського легкоатлетка Сергія Расчупкіна на честь призерів піднімали і синьо-жовтий прапор. Про це повідомляє прес-служба ФЛАУ.

Сергій Расчупкін виграв бронзову медаль, подолавши дистанцію 12 км за 1:11.21 год. Спортсмен виступав у свій день народження (18 травня), тож зробив чудовий подарунок не лише всій Україні, а й собі.

Чемпіоном змагань у Кимпулунгу став Гултекін Юксель з Туреччини (1:10.13 год), срібну нагороду завоював Габріель Буларда з Румунії (1:10.31 год).

Чемпіонат ABAF став для Расчупкіна першим гірським стартом 2019 року. Траса, за його словами, була надзвичайно складною: “Через болото майже не було щеплення. На спусках я двічі сильно впав і вдарив ліву стопу. Вона дещо напухла, але нічого серйозного”.