Зінченко у складі «Ман Сіті» виграв Кубок Англії

Фото
Унікальне досягнення команди Хосепа Гвардіоли – вона виграла три головні трофеї сезону в Англії.

В фіналі Кубка Англії «Манчестер Сіті» обіграв «Вотфорд» 6:0 і став переможцем турніру. Таким чином, команда українського півзахисника Олександра Зінченка вперше в історії англійського футболу зробила требл, вигравши в сезоні три основні турніри – чемпіонат, Кубок і Кубок ліги. Про це повідомляє Укрінформ.

У фіналі на стадіоні «Вемблі» «Ман Сіті» ще до перерви забив двічі. Відзначились Давид Сільва і Стерлінг. В другому таймі Де Брюйне, Габріел Жезус і ще двічі Стерлінг довели справу до розгрому 6:0.

Це 6-а перемога в Кубку Англії в історії «Манчестер Сіті».

Український півзахисник «Ман Сіті» Олександр Зінченко зіграв увесь матч на позиції лівого захисника. В нинішньому сезоні Зінченко відіграв за «Манчестер Сіті» 29 матчів, забив 1 м'яч, віддав 5 результативних передач.

«Манчестер Сіті» вперше в історії англійського футболу зробив требл, вигравши в сезоні три основні турніри – чемпіонат, Кубок і Кубок ліги.