"Ворскла" обіграла "Арсенал-Київ" у матчі футбольної Прем'єр-ліги України

Програму чергового, 29-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги відкрив матч на стадіоні ім О. Бутовського в Полтаві.

Стартовий поєдинок туру "Ворскла" - "Арсенал-Київ" завершився з рахунком 2:0 на користь полтавського клубу, повідомляє Укрінформ.

На 6-й хвилини зустрічі м'яч забив форвард господарів Юрій Коломоєць, якому асистував Павло Ребенок, на 58-й хвилині після пасу Олександра Скляра відзначився Денис Васін.

Перший ігровий день туру продовжать матчі київського "Динамо" і "Маріуполя", львівських "Карпат" і чернігівської "Десни", донецького "Олімпіка" і одеського "Чорноморця".

Завершиться 29-й тур у неділю, 19 травня. "Олександрія" зустрінеться зі "Львовом", а луганська "Зоря" зійдеться з донецьким "Шахтарем".

Турнірне становище:

перша шістка - "Шахтар" - 73 очки (після 28-ми ігор), "Динамо" - 62 (28), "Олександрія" - 48 (28), "Маріуполь" - 39 (28), "Зоря" - 39 (28), "Львів" - 30 (28).

друга шістка - "Десна" - 38 (28), "Ворскла" - 38 (29), "Олімпік" - 28 (28), "Карпати" - 26 (28), "Арсенал-Київ" - 25 (29), "Чорноморець" - 22 (28).

Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату України перші шість клубів в два кола борються за медалі і місця в єврокубках, інші шість команд визначать двох аутсайдерів Прем'єр-ліги.