У Миколаєві відбувся чемпіонат міста з бігу на 1 милю

У Миколаєві відбулися Всеукраїнські змагання з легкої атлетики з бігу на 1 милю “ХLМиколаївська миля – 1609 м”, у рамках яких проводився чемпіонат Миколаєва з бігу на 1 милю “Ліга витривалості-2019” (ІІІ етап).

У змаганнях взяли участь команди Миколаївських спортивних шкіл МСДЮСШОР, МВУФК, ДЮСШ-5, ДЮСШ “Спартак”, міст Олешки, Нова Одеса, Херсонської, Полтавської і Житомирської областей. Про це повідомляє прес-служба ФЛАУ.

Змагання серед жінок виграла Діана Ткаченко (5.02,5 хв), серед чоловіків - Дмитро Мягков (4.23,5 хв). Переможцями серед ветеранів стали Аліна Брунак (7.57,4 хв) і Олексій Коверник (5.13,0 хв). Нагороди також розігрувалися у різних вікових категоріях.

Відеосюжет телеканалу “Миколаїв”:

Переможці та призери отримали грамоти, медалі та спеціальні футболки, а наймолодший учасник "Миколаївської милі" - 10 річний Віктор Ососков – окремий приз від засновника змагань Сергія Голокоза.