АПЛ: Зінченко допоміг «Ман Сіті» перемогти «Тоттенгем»

Фото
Команда Хосепа Гвардіоли знову піднялась на перше місце.

В матчі 35-го туру чемпіонату футбольної прем’єр-ліги Англії (АПЛ) «Манчестер Сіті» обіграв на своєму полі «Тоттенгем» 1:0 і знову очолив турнірну таблицю. Про це повідомляє Укрінформ.

«Ман Сіті» вийшов вперед в цьому матчі вже на 5-й хвилині після голу Фодена. Рахунок 1:0 на користь господарів зберігся до кінця поєдинку.

Український півзахисник «Ман Сіті» Олександр Зінченко зіграв увесь матч на позиції лівого захисника.

Нагадаємо, Зінченко травмувався 3 квітня в матчі 33-го туру АПЛ проти «Кардіффа» (2:0). Захисник потягнув задню поверхню стегна і його замінили на 19-ій хвилині гри.

В нинішньому сезоні Олександр Зінченко відіграв за «Манчестер Сіті» 24 матчі, забив 1 м'яч, віддав 5 результативних передач.

Після цієї перемоги «Ман Сіті» набрав 86 очок і знову вийшов на перше місце в АПЛ. Команда Хосепа Гвардіоли випереджає «Ліверпуль» на одне очко. Свій матч 35-го туру «Ліверпуль» зіграє 21 квітня на виїзді проти «Кардіффа».