Команда Києва посіла 2 місце на турнірі з тхеквондо WTF Ukraine Open Cup-2019

У Харкові відбувся міжнародний турнір з тхеквондо WTF Ukraine Open Cup-2019.

Команда тхеквондистів Києва посіла 2 місце на шостому рейтинговому турнірі G-1, який зібрав понад 300 спортсменів із 20 країн світу. Про це повідомляє прес-служба НОК України.

Перемогу в загальнокомандному заліку здобула збірна Азербайджану, третіми стали гості з Туреччини.

Найкращими спортсменами турніру в Харкові організатори визнали Тетяну Тетеревятнікову (Україна, Київ) та Гашина Магомедова (Азербайджан).

На міжнародному турнірі WTF Ukraine Open Cup-2019, який проходив у Харкові 13 — 14 квітня, змагалися найсильніші тхеквондисти України, а також гості з Європи, Азії та Африки, серед яких переможці та призери континентальних чемпіонатів, чемпіонатів Європи та Олімпійських ігор.

Нагадаємо, 15 - 19 травня у Великій Бpитанії пройде чемпіонат світу з тхеквондо.