Міжнародний київський півмарафон виграли кенійці

Фото
Стаєри з Кенії Кімелі Даїзі Джепту та Санг Бернард Черуійот стали переможцями Міжнародного київського півмарафону 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon.

Кімелі Даїзі Джепту виграла Київський півмарафон-2019 з рекордом траси, подолавши дистанцію 21,097 км за 1 годину 10 хвилин 53 секунди, повідомляє Укрінформ із посиланням на офіційний сайт змагань.

Півмарафон 9th Nova Poshta Kyiv Half Marathon у столиці / Фото: Мінченко Геннадій, Укрінформ

Кращими серед українок були Дар'я Михайлова з Білої Церкви (1.11,50) та львів'янка Софія Яремчук (1.12,36), які посіли 4 та 5 місця відповідно.

У чоловіків півмарафон виграв кенієць Санг Бернард Черуійот, який показав час 1 година 03 хвилини 42 секунди. До першої десятки увійшли троє українців - Роман Романенко з Дніпра (1.04,36) став п'ятим, киянин Дмитро Лашин (1.05,36) - сьомим, харків'янин Павло Олійник (1.06,07) - десятим.

Міжнародний київський півмарафон зібрав цього разу 3 тисячі бігунів із 52 країн світу.

Nova Poshta Kyiv Half Marathon з 2015 року є повноправним членом Асоціації міжнародних марафонів (AIMS). Захід пройшов сертифікацію Європейської асоціації легкої атлетики і отримав найвищу оцінку якості - "5 зірок".