АПЛ: «Ліверпуль» обіграв «Тоттенгем» і повернув собі лідерство

Команда Юргена Клоппа випереджає «Ман Сіті» на 2 очки.

В центральному матчі 32-го туру англійської футбольної прем’єр-ліги (АПЛ) «Ліверпуль» обіграв на своєму полі «Тоттенгем» 2:1. Про це повідомляє Укрінформ.

«Ліверпуль» вийшов вперед на 16-й хвилині. Після навісу Робертсона головою влучно пробив Фірміно. На 70-й хвилині Лукас Моура рахунок зрівняв. Лише на останній хвилині «Ліверпуль» вирвав перемогу – захисник «Тоттенгема» Алдервейрелд поцілив власні ворота. 2:1 – важлива перемога «Ліверпуля».

Після цієї перемоги «Ліверпуль» набрав 79 очок і повернув собі перше місце в АПЛ. Перевага над «Ман Сіті» складає два очки. Однак, у команди Олександра Зінченка є матч в запасі, тому саме «Ман Сіті» можна вважати потенційним лідером.