Футболісти “Шахтаря” з рахунком 4:0 перемогли “Олімпік” у товариському матчі

Донецькі футбольні клуби “Шахтар” і “Олімпік” заповнили паузу на матчі збірних товариським поєдинком.

Поєдинок “Шахтар” - “Олімпік” відбувся 27 березня в Святошино і закінчився з рахунком 4:0 (1: 0). Про це повідомляє прес-служба ФК “Шахтар”.

Паулу Фонсека випустив у стартовому складі 10 футболістів, які в цей період брали участь в клубних тренуваннях, справа в обороні діяв Сергій Болбат, який не грав за національну команду з Люксембургом. У ході другого тайму пошкодження отримав Ісмаїлі, його змінив Сіпріано.

Голами у цій зустрічі відзначилися: Фернандо (44), Нем (55), Тете (68) і Маркос Антоніо (89).

Донецький футбольний клуб “Шахтар” продовжує підготовку до офіційних поєдинків. 3 квітня “оранжево-чорні” розпочнуть другий етап УПЛ в Олександрії, а 7 квітня в чвертьфіналі Кубка прийматимуть у Харкові київське “Динамо”.