Біатлон: Анастасія Кузьміна зі Словаччини виграла персьют Кубка світу в Норвегії

34-річна словацька біатлоністка Анастасія Кузьміна упевнено виграла у суботу гонку переслідування на 10 км заключного, 9-го етапу Кубка світу, що проходить у Гольменколлені (Норвегія).

Переможниця подолала дистанцію за 28 хвилин 35,9 секунди, не припустившись жодного промаху на чотирьох вогневих рубежах, повідомляє Укрінформ.

Набагато від Кузьміної відстала Деніз Геррманн з Німеччини (+1.42,8, 2 промахи), третьою була шведка Ганна Эберг (+2.01,1, 1).

Кращий результат серед українок показала Віта Семеренко, яка прийшла на фініш 30-ю (+4.47,1, 4). Валя Семеренка була 36-ю, Анастасія Меркушина - 50-ю, Яна Бондар не фінішувала.

Загалом на старт вийшли 60 біатлоністок.

23 березня у Гольменколлені також пройде чоловічий персьют на 12,5 км.

Завершиться біатлонний сезон у неділю, 24 березня, мас-стартами (12,5 км - у жінок, 15 км - у чоловіків).

На фото:  Анастасія Кузьміна.