Норвежець Йоганнес Бьо виграв спринт домашнього етапу Кубка світу з біатлону

Лідер нинішнього біатлонного сезону норвежець Йоганнес Бьо здобув 22 березня "золото" у спринтйрській гонці на 10 км заключного, 9-го етапу Кубка світу, що проходить на його батьківщині, у місті Гольменколлен.

Переможець подолав дистанцію за 24 хвилини 39,9 секунди з одним штрафним колом на двох вогневих рубежах, повідомляє Укрінформ.

Слідом за 25-річним норвежцем з відставанням 31,7 секунди (0 промахів) завершив дистанцію Лукас Гофер з Італії, третім був француз Кентен Фійон Має (+35 секунд, 0).

Кращий результат серед українців показав Дмитро Підручний, який прийшов на фініш 29-м (+1.35,1, 1). Артем Прима був 40-м, Сергей Семенов - 86-м, Виталий Труш - 100-м.

Загалом на старт вийшли 113 біатлоністів. артем Прима - 50-м,

На 23 березня у Гольменколлені пройдуть жіноча та чоловіча гонки переслідування - відповідно на 10 та 12,5 км. Завершиться біатлонний сезон 24 березня мас-стартами (12,5 км - у жінок, 15 км - у чоловіків).