Коноплянка отримав дуже низьку оцінку за матч проти

Коноплянка отримав дуже низьку оцінку за матч проти "Боруссії" - Kicker

Авторитетне німецьке видання Kicker виставило півзахиснику збірної України Євгену Коноплянці жахливу п'ятірку за його дії в домашньому матчі "Шальке" проти мюнхенської "Боруссії" (0:2).

Востаннє настільки незадовільну оцінку від Kicker у матчах Бундесліги Євген Коноплянка отримував 9 березня 2018 року у виїзному матчі 26 туру чемпіонату країни, в якому "Шальке" обіграв "Майнц" (1:0). Тоді українець з'явився на полі на 51-й хвилині на заміну Марко Пьяци. Про це повідомляє Zbirna.com.

Як повідомляв Укрінформ, у матчі 20-го туру німецької футбольної Бундесліги команда Євгена Коноплянки програла на своєму полі "Боруссії" (Мьонхенгладбах) з рахунком 0:2.

Матч проти "Боруссії" український півзахисник розпочав у стартовому складі. На 59-й хвилині за рахунку 0:0 господарі залишилися в меншості – вилучили воротаря Нюбеля. Головний тренер "Шальке" Доменіко Тедеско замінив Коноплянку на резервного голкіпера Фарманна. Наразі "Шальке" із 22 очками посідає 12-е місце.