АПЛ: «Манчестер Юнайтед» обіграв «Тоттенгем»

Чергова перемога «МЮ» під керівництвом Сульшера.

В центральному матчі 22-го туру англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Юнайтед» обіграв на виїзді «Тоттенгем» 1:0. Про це повідомляє Укрінформ.

«Манчестер Юнайтед» продовжує перемагати під керівництвом Уле Гуннара Сульшера. Цього разу «МЮ» обіграв на «Вемблі» одного з претендентів на титул – «Тоттенгем».

На 44-й хвилині Решфорд вивів гостей вперед, а після перерви блискуча гра воротаря «МЮ» Де Хеа дозволила команда Сульшера втримати переможний рахунок. 1:0 – шоста перемога «МЮ» поспіль під керівництвом Сульшера.

«МЮ» набрав 41 очко і залишився на 6-му місці в турнірній таблиці АПЛ.

А лідирує в чемпіонаті «Ліверпуль», який набрав 57 очок, і відірвався від «Манчестер Сіті» на 7 очок. Втім, у «Ман Сіті» матч в запасі. 14 січня команда Хосепа Гвардіоли приймає на своєму полі «Вулвергемптон».