АПЛ: «Ман Сіті» обіграв «Ліверпуль»

Команда Гвардіоли скоротила відставання в чемпіонських перегонах.

В центральному матчі 21-го туру англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Сіті» переміг на своєму полі «Ліверпуль» 2:1. Про це повідомляє Укрінформ.

Матч головних учасників чемпіонських перегонів в АПЛ пройшов за рівної боротьби. В першому таймі «Ман Сіті» зумів втілити свою незначну перевагу в гол Агуеро.

Після перерви «Ліверпуль» відігрався. На 64-й хвилині відзначився Фірміно. А через 8 хвилин Сане знову вивів «Ман Сіті» вперед. Рахунок 2:1 на користь «Ман Сіті» зберігся до кінця поєдинку.

Український півзахисник «Ман Сіті» Олександр Зінченко не потрапив до заявки на матч.

Після цієї перемоги «Ман Сіті» піднявся на друге місце в АПЛ. У команди Хосепа Гвардіоли 50 очок, вона скоротила відставання від лідера чемпіонату – «Ліверпуля» до 4 очок.