АПЛ: «Тоттенгем» несподівано програв «Вулвергемптону»

«Шпори» можуть втратити друге місце.

В матчі 20-го туру англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Тоттенгем» програв на своєму полі «Вулвергемптону» 1:3. Про це повідомляє Укрінформ.

В першому таймі «Тоттенгем» мав велику перевагу і зумів вийти вперед. Відзначився Кейн. Після перерви «Вулвергемптон» перехопив ініціативу і тричі вразили ворота господарів. Голи в активі Болі, Хіменеса і Елдера Кошти. 1:3 – сенсаційна поразка «Шпор».

Після цієї невдачі «Тоттенгем» залишився на другому місці (45 очок), але завтра на цю позицію може повернутися «Манчестер Сіті», який зіграє з «Саутгемптоном». «Ліверпуль» й надалі лідер АПЛ і може збільшити свою перевагу над «Тоттенгемом» у 6 очок, якщо обіграє сьогодні «Арсенал».