"Рівер Плейт" програв "Аль-Айну" в 1/2 фіналу клубного чемпіонату світу з футболу

Володар Кубка Лібертадорес аргентинський "Рівер Плейт" програв клубу "Аль-Айн" з Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) в серії післяматчевих пенальті у півфіналі клубного чемпіонату світу з футболу, що проходить в ОАЕ.

Основний і додатковий час зустрічі завершився з рахунком 2:2, повідомляє Укрінформ.

У складі "Рівер Плейт" двічі відзначився Рафаель Борре (11-та і 16-та хвилини), а на 69-й хвилині гравець аргентинського клубу Гонсало Мартінес не реалізував пенальті, пробивши у поперечину. У складі "Аль-Айна" м'ячі забили Маркус Берг (3) і Кайо (51).

У серії 11-метрових ударів "Аль-Айн" виявився точнішим - 5:4.

У фіналі "Аль-Айн" зіграє з переможцем матчу між іспанським "Реалом" і японською "Касимою", які зустрінуться 19 грудня.

Фінал клубного чемпіонату світу відбудеться 22 грудня. Чинним переможцем турніру є "Реал".

Клубний чемпіонат світу з футболу - змагання між найсильнішими клубами шести конфедерацій. Турнір був заснований у 2000 році, з 2005 року проводиться щороку в грудні.