Чемпіонат України з футболу:

Чемпіонат України з футболу: "Арсенал" та "Карпати" зіграли внічию у столиці

Унічию (1:1) завершився у столиці України матч 17-го туру футбольного чемпіонату УПЛ між клубом "Арсенал-Київ" та львівськими "Карпатами".

Характерно, що обидва м'ячі у цій зустрічі на київському стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського забили львів'яни. На 24-й хвилині власні ворота вразив Папа Гує, а на 74-й рахунок з пенальті зрівняв Олексій Гуцуляк, повідомляє Укрінформ.

Розпочався тур перемогою луганської "Зорі" над чернігівською "Десною" - 2:0.

Голами на столичній "Оболонь-Арені" відзначилися Сілас (22-тя хвилина) та Владислав Кабаєв (80).

У неділю, 2 грудня, зіграють ФК "Львів" та ФК "Маріуполь" (початок о 14.00, транслює телеканал "Футбол 1"), донецькі "Шахтар" і "Олімпік" (17.00, "Футбол 1").

Завершать програму 17-го туру у понеділок, 3 грудня, зустрічі між полтавською "Ворсклою" та "Олександрією" (17.00, "Футбол 2"), київським "Динамо" та одеським "Чорноморцем" (18.30, "2+2").

Становище команд: "Шахтар" - 41 очко (після 16-ти ігор), "Олександрія" - 33 (16), "Динамо" - 32 (16), "Зоря" - 25 (17), "Ворскла" - 24 (16), "Десна" - 23 (17), "Маріуполь" - 23 (16), "Львів" - 19 (16), "Карпати" - 17 (17), "Олімпік" - 17 (16), "Чорноморець" - 12 (16), "Арсенал-Київ" - 8 (17).