АПЛ: Зінченко допоміг «Ман Сіті» обіграти «Борнмут»

Фото
Український півзахисник вийшов з перших хвилин і брав участь в гольовій атаці.

В 14-у турі англійської прем’єр-ліги (АПЛ) лідери чемпіонату – «Манчестер Сіті» обіграв «Борнмут» 3:1. Про це повідомив Укрінформ.

Український півзахисник «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі в домашньому матчі проти «Борнмуту». На 16-й хвилині Зінченко навісив м’яч у карний майданчик суперників і там Бернарду Сілва вивів «Ман Сіті» вперед. Перед самою перервою Вілсон рахунок зрівняв.

На 54-й хвилині Зінченко залишив поле через травму (розбитий ніс) – його замінив Делф.

На 57-й хвилині Стерлінг знову вивів «Ман Сіті» вперед. Згодом Гюндоган закріпив перевагу господарів. 3:1 - 12-а перемога «Ман Сіті» в сезоні.

«Ман Сіті» набрав 38 очок й надалі лідирує в АПЛ. Команда Хосепа Гвардіоли на 5 очок випереджає «Ліверпуль», який 2 грудня зіграє проти «Евертона».