Карлсен і Каруана зіграли внічию у восьмій партії матчу за світову шахову корону

Чинний володар світової корони норвежець Магнус Карлсен чорними фігурами зіграв внічию на 38-му ході з американцем італійського походження Фабіано Каруаною в восьмій партії матчу за звання чемпіона світу з шахів.

Сім попередніх партій також завершилися мирним результатом, рахунок за підсумками восьми партій рівний - 4:4, повідомляє Укрінформ.

Дев'ята партія матчевої зустрічі за світову шахову корону відбудеться в середу. Завтра вихідний день.

Матч проходить у Лондоні (Велика Британія), він складається з 12 партій з класичним контролем часу - 100 хвилин на 40 ходів, потім 50 хвилин на 20 ходів і 15 хвилин до кінця партії з додаванням 30 секунд на кожен хід, починаючи з першого. У разі нічийного рахунку після 12 партій призначається тай-брейк, де учасники зіграють партії з укороченим контролем часу (рапід), потім, у разі потреби, бліц і так званий армагеддон - міні-поєдинок, де білі фігури мають п'ять хвилин при чотирьох у суперника, але зобов'язані перемагати.

На фото: Магнус Карлсен (праворуч) і Фабіано Каруана.