"Динамо" перемогло "Олімпік", "Шахтар" зіграв внічию із "Зорею" у футбольній Прем'єр-лізі

Фото
Київське "Динамо" завдало мінімальної поразки донецькому "Олімпіку", а одноосібний лідер донецький "Шахтар" втратив очки у грі з луганською "Зорею" в 11-му турі чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

"Динамо" на столичному НСК "Олімпійський" з рахунком 1:0 переграло "Олімпік" завдяки голу Миколи Морозюка на 30-й хвилині зі стандарту, повідомляє Укрінформ.

У паралельному поєдинку на ОСК "Металіст" у Харкові "Шахтар" обмінявся голами із "Зорею" - 1:1. У "гірників" на 38-й хвилині відзначився Жуніор Мораес, у луганчан - Ігор Харатін (49) після того, як не реалізував пенальті.

На 76-й хвилині головного суддю зустрічі Миколи Кривоносова, який отримав травму, замінив четвертий арбітр Дмитро Кутаков.

Завершиться 11-й тур у неділю, 7 жовтня, поєдинком полтавської "Ворскли" та ФК"Арсенал-Київ".

Результати інших матчів 11-го туру:

ФК "Олександрія" - "Чорноморець" (Одеса) - 3:2
голи: Кирило Ковалець (45-та хвилина), Дмитро Шастал (56), Євген Банада (70) - Гліб Грачов (18), Микита Татарков;

ФК "Маріуполь" - "Карпати" (Львів) - 1:1
голи: Андрій Борячук (52) - Олексій Гуцуляк (12)

ФК "Львів" - "Десна" (Чернігів) - 1:3
голи: Бруну Дуарте (52) - Артем Фаворов (4, 87), Олександр Філіппов (28).

Турнірне становище: "Шахтар" - 28 очок (після 11-ти ігор), "Динамо" - 26 (11), "Олександрія" - 22 (11), "Ворскла" - 18 (10), "Зоря" - 14 (11), "Маріуполь" - 14 (11), "Десна" - 13 (11), "Олімпік" - 12 (11), "Львів" - 11 (11), "Карпати" - 10 (11), "Чорноморець" - 9 (11), "Арсенал-Київ" - 4 (10).