АПЛ: «Вест Гем» Ярмоленка програв «Брайтону»

Команда Андрія Ярмоленка обірвала серію без поразок.

В 8-у турі англійської прем’єр-ліги (АПЛ) команда Андрія Ярмоленка - «Вест Гем» програв на чужому полі «Брайтону» - 0:1. Про це повідомляє Укрінформ.

В матчі проти «Брайтона» «Вест Гем» мав намір продовжити свою вдалу серію в чемпіонаті – 7 очок в трьох останніх поєдинках. Однак, перший тайм мінімально виграли господарі. Відзначився Маррей. В другому таймі рахунок не змінився – 1:0 перемога «Брайтона».

Український півзахисник «Вест Гему» Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі. Саме після помилки Ярмоленка почалася гольова атака "Брайтона". На 70-й хвилині його замінили на Лукаса Переса.

У «Вест Гема» залишилось 7 очок, команда посідає 15-е місце.

В центральному матчі 8-го туру АПЛ «Ліверпуль» прийматиме на своєму полі «Манчестер Сіті». Матч відбудеться 7 жовтня, початок о 18:30.