АПЛ: «Вест Гем» Ярмоленка відібрав перші очки в сезоні у «Челсі»

Команда Андрія Ярмоленка зіграла внічию 0:0.

В 6-у турі англійської прем’єр-ліги (АПЛ) команда Андрія Ярмоленка - «Вест Гем» зуміла втримати нічию в матчі з «Челсі» - 0:0. Про це повідомляє Укрінформ.

«Вест Гем» приймав «Челсі» на Олімпійському стадіоні Лондона. Гості, які до цього виграли усі п’ять матчів нового сезону, мали помітну перевагу протягом всієї гри, а от «Вест Гем» намагався підловити фаворита на контратаках. У результаті суперники не використали жодного шансу і матч завершився без голів – 0:0.

Український півзахисник «Вест Гема» Андрій Ярмоленко в другому матчі поспіль вийшов з перших хвилин. Він відіграв увесь поєдинок і втратив у другому таймі стовідсотковий момент, невдало пробивши головою.

«Челсі» втратив перші очки в чемпіонаті. Команда Мауріціо Саррі посідає 3 місце в АПЛ. «Вест Гем» набрав 4 очки і посідає 17 місце.