Євген Коноплянка не допоміг

Євген Коноплянка не допоміг "Шальке" утримати перемогу в грі з "Порту"

Півзахисник збірної України з футболу Євген Коноплянка взяв участь у стартовому поєдинку його німецького клубу "Шальке" в груповом раунді Ліги чемпіонів проти "Порту".

Євген Коноплянка розпочав матч "Шальке" – "Порту" на лаві запасних і вийшов на поле на 65-й хвилині, коли його команда вигравала з рахунком 1:0. Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Втім, супернику вдалося забити з пенальті через десять хвилин після появи українця на полі та зрівняти рахунок.

Голами у поєдинку "Шальке" – "Порту" (1:1) відзначилися Брель Емболо (64) - Отавіо (75, пен.).