У Португалії стартував чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное

У португальському Монтемор-у-Велью стартував чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное.

Збірну України на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное в Португалії представляють 18 чоловіків і 8 жінок. Про це повідомляє прес-служба Федерації каное України.

26 українських веслувальників боротимуться за медалі у 24-х видах програми, 11 з яких є олімпійськими. Людмила Лузан стартуватиме в трьох видах програми, з яких два - олімпійські.

Склад збірної України на чемпіонат світу-2018

Чоловіки: байдарка – Олександр Сенкевич, Віталій Брезицький, Василь Чедрик, Олег Кухарик, Сергій Баштовий, Дмитро Даниленко, Дмитро Костишен, Денис Лахманов, Олександр Сиромятников; каное – Олег Боровик, Денис Камерилов, Дмитро Янчук, Тарас Міщук , Павло Алтухов, Едуард Шеметило, Віталій Вергелес, Юрій Вандюк, Андрій Рибачок.

Жінки: байдарка – Анастасія Тодорова, Марія Кічасов-Скорик, Анастасія Горлова, Марія Повх, Інна Гищун, Людмила Кукліновська; каное – Людмила Лузан, Анастасія Четверікова.

Змагання відкрилися перегонами параканоїстів, де Україна представлена шістьма спортсменами. Перші чемпіони світу-2018 стануть відомі вже 24 серпня, коли відбудуться 8 фіналів, у 7-ми з яких можуть виступити українці.