Чемпіонат України з футболу:

Чемпіонат України з футболу: "Карпати" та "Олімпік" здобули перші перемоги

Футболісти львівських "Карпат" здобули 29 липня першу перемогу у новому, 28 чемпіонаті України серед клубів Прем'єр-ліги.

На домашньому стадіоні "Україна" львів'яни обіграли у 2-у турі одеський "Чорноморець" - 1:0, повідомляє Укрінформ.

Переможний м'яч на 16-й хвилині забив Мар'ян Швед.

У паралельній грі донецький "Олімпік" у Києві обіграв бронзового призера минулої першості полтавську "Ворсклу" - 1:0. Автором голу став Віталій Балашов (64).

Сьогодні також пройдуть два заключні матчі туру. О 19.30 донецький "Шахтар" прийме у Харкові київський "Арсенал" (транслюватиме телеканал "Футбол 1"), а "Маріуполь" - чернігівську "Десну" ("Футбол 2").

Нагадаємо, у стартовій грі туру "Олександрія" вчора вдома обіграла луганську "Зорю" - 1:0. М'яч на арені "Ніка" в Олександрії на 85-й хвилині ефектним ударом головою забив Євген Банада.

Київське "Динамо" на 90+2 хвилині вирвало перемогу (1:0) у "Львова". Гол на "Арені Львів" записав на свій рахунок Назарій Русин, який лише за хвилину до того вийшов на заміну.

Становище команд на цю годину:  "Олександрія" - 6 очок (після 2-х ігор), "Динамо" - 6 (2), "Шахтар" - 3 (1), "Львів" - 3 (2), "Зоря" - 3 (2), "Чорноморець" - 3 (2), "Олімпік" - 3 (2),  "Карпати" - 3 (2), "Маріуполь" - 0 (1), "Ворскла" - 0 (2), "Арсенал" - 0 (1), "Десна" - 0 (1).

На фото: Мар'ян Швед.