Тур де Франс-2018: Томас виграв 12-й етап і зміцнив лідерство в генеральній класифікації

Гонщик команди Sky британець Герайнт Томас переміг на 12 етапі велобагатоденки "Тур де Франс".

Томас подолав дистанцію альпійського гірського маршруту в 177,5 кілометрів за 5 годин 18 хвилин і 37 секунд, повідомляє Укрінформ.

Другим став голландець Том Дюмулен з Sunweb (2 секунди відставання), третім - француз Ромен Барде з AG2R (3 секунди).

Герайнт Томас продовжує очолювати генеральну класифікацію. Британець Кріс Фрум зі Sky - другий, Дюмулен - третій.

13-й, рівнинний етап велогонки по маршруту Ле-Бур-д'Уазан - Валанс відбудеться 20 липня. Спортсмени мають проїхати 169,5 км.

Усього "Тур де Франс", нагадаємо, включає в себе 21 етап. Фініш найпрестижнішої у світі велобагатоденки відбудеться на Єлисейських Полях у Парижі 29 липня.