На Київському півмарафоні побили два рекорди

Фото
На Київському міжнародному півмарафоні встановили два рекорди траси.

Про це повідомляє Хsport.

Так, згідно з повідомленням, українка Вікторія Калюжна з рекордом траси виграла Київський півмарафон-2018. Бігунка з Донецька подолала дистанцію за 1:13.43,9 години. Другою фінішувала Маріон Ліма з Кенії, третій результат у харків'янки Юлії Шматенко.

У чоловіків півмарафон другий рік поспіль виграв ефіопський бігун Анбеса Ленчо, який також оновив рекорд траси, пробігши дистанцію за 1:02.53,4 години. Другим фінішну лінію перетнув кенієць Ніколас Макау, третім став уродженець Дніпра Роман Романенко.

Як повідомлялося, 8-й Київський міжнародний півмарафон стартував вранці 22 квітня за участю більш як 11 тисяч бігунів.

Київський міжнародний півмарафон з 2015 року є повноправним членом Асоціації міжнародних марафонів (AIMS). Захід пройшов сертифікацію Європейської асоціації легкої атлетики і отримав найвищу оцінку якості - «5 зірок».