Баскетбол: «Дніпро» втретє переміг «Хімік» і вийшов у фінал плей-офф Суперліги

Рахунок в серії 3:1 на користь команди з Дніпра, у фіналі зіграють «Дніпро» та «Черкаські Мавпи».

Завершились  півфінальні серії плей-офф чоловічої баскетбольної Суперліги України. У матчі №4 між «Дніпром» та «Хіміком» з Южного дніпряни перемогли на чужому майданчику 75:69 і перемогли в серії 3:1. Про це повідомляє Укрінформ.

«Дніпро» за перші дві чверті поступово відірвався від суперників на 10 очок. Далі гості зробили собі комфортну перевагу у 20 очок, однак мало не втратили усе на останніх хвилинах. За рахунок досвіду «Дніпро» все ж переміг – 75:69.

Найрезультативнішими у переможців стали: Тимофеєнко (20), Глєбов (17) і Вільховецький (15). Кращі у «Хіміка» - Еріанс (24) і Павлов (13).

Нагадаємо, що першими фіналістами плей-офф чоловічої Суперліги стали «Черкаські Мавпи», які тричі обіграли «Миколаїв».