Кубок Європи ФІБА: команда Фесенка виграла перший півфінальний матч

Італійський баскетбольний клуб "Авеліно", за який виступає український центровий Кирило Фесенко, здобув перемогу в півфіналі Кубка Європи ФІБА.

"Авеліно" здобув важку перемогу в першому матчі 1/2 фіналу Кубка Європи ФІБА проти "Баккен Беарс" з Данії з рахунком 75:72. Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Український центровий Кирило Фесенко за 21 хвилину 55 секунд у цьому поєдинку набрав 11 очок, зробив 4 підбирання, 1 передачу і 4 блок-шоти.

Перед заключною чвертю італійський клуб мав 13 очок переваги, але ледь не втратив перемогу. Другий матч півфіналу Кубка Європи ФІБА суперники зіграють 18 квітня в Данії.

Раніше повідомлялося, що центровий італійського баскетбольного клубу "Авеліно"  Кирило Фесенко не допоможе збірній України в двох заключних матчах першого етапу кваліфікації чемпіонату світу-2019. У рамках річного ігрового вікна підопічні Євгена Мурзіна 28 червня зіграють на виїзді проти Туреччини, а 1 липня прийматимуть команду Латвії.