Автогол Очігави дозволив

Автогол Очігави дозволив "Зірці" перемогти "Олімпік" у чемпіонаті України з футблу

Перемогою футболістів кропивницької "Зірки" над донецьким "Олімпіком" (1:0) завершилася у суботу зустріч 24-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

Доля матчу на столичному стадіоні імені Валерія Лобановського вирішилася на 60-й хвилині. М'яч у власні ворота відправив захисник "олімпійців" Зураб Очігава, повідомляє Укрінформ.

Кам'янська "Сталь" з таким же рахунком обіграла в гостях одеський "Чорноморець".  Переможний м'яч на 18-й хвилині забив Орест Кузик.

Завершиться тур у неділю, 18 березня. Рівненський "Верес" приймає луганську "Зорю" (начало в 14.00, транслирует 24 Канал), "Олександрія" - львівські "Карпати" (14.00, "Футбол 1"), донецький "Шахтар" - "Маріуполь" (17.00, "Футбол 1"), а київське "Динамо" - полтавську "Ворсклу" (19.30, "2+2").

Турнірне становище:

перша шістка - "Шахтар" - 54 очки (після 23-х ігор), "Динамо" - 48 (23), "Ворскла" - 37 (23), "Зоря" - 34 (23), "Маріуполь" - 33 (23), "Верес" - 32 (23);

друга шістка - "Олімпік" - 31 (24), "Олександрія" - 24 (23), "Зірка" - 22 (24), "Сталь" - 21 (24),  "Чорноморець" - 19 (24), "Карпати" - 19 (23).

Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату перші шість команд ведуть боротьбу за медалі та місця у єврокубках, а друга шістка клубів - за збереження прописки у Прем'єр-лізі.