Команда українського баскетболіста Гладира вийшла до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Команда баскетбольного клубу "Монако" захисника збірної України Сергія Гладира вийшла до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів ФІБА.

"Монако" переміг 13 березня вдома польський "Штельмет" у другому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів ФІБА з рахунком 90:60. Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Український баскетболіст Сергій Гладир  почав поєдинок у стартовому складі. За 15 хвилин 55 секунд він набрав 7 очок, зробив 2 передачі та 2 перехоплення.

Першу зустріч з БК "Штельмет" "Монако" виграв з рахунком 84:82.

У чвертьфіналі Ліги чемпіонів ФІБА "Монако" зіграє з переможцем пари "Нантерр" (Франція) – "Банвіт" (Туреччина). У першому матчі перемогу здобув "Банвіт" з рахунком 74:66. Другий поєдинок відбудеться сьогодні, 14 березня, о 19.00.

Зазначимо, що Сергій Гладир залишився єдиним українцем у плей-офф Ліги чемпіонів ФІБА. "Монако" є головним претендентом на перемогу в турнірі.