"Шахтар" у Львові переміг "Карпати" у матчі чемпіонату України з футболу

Футболісти донецького "Шахтаря" на стадіоні "Україна" у Львові обіграли місцеві "Карпати" з рахунком 3:0 (0:0) у поєдинку 22-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

Усі м'ячі "гірники" забили після перерви - на 56-й хвилині відзначився Бернард, на 70-й - Алан Патрік, на 82-й - Ісмаїлі, повідомляє Укрінформ.

Перенесений через складні погодні умови матч кропивницької "Зірки" та "Олександрії" відбудеться у вівторок, 6 березня.

Результати інших матчів 22 туру:

"Ворскла" (Полтава) - "Чорноморець" (Одеса) - 2:1

голи: Юрій Коломоєць (17-та хвилина), Євген Зубейко (45 - автогол) - Фуссені Бамба (79).

ФК "Маріуполь" - "Олімпік" (Донецьк) - 1:0

гол: Сергій Болбат (29).

"Сталь" (Кам'янське) - "Верес" (Рівне) - 0:1

гол: Станіслав Куліш (31).

"Динамо" (Київ) - "Зоря" (Луганськ) - 3:2

голи: Беньямін Вербич (58), Віктор Циганков (77), Томаш Кендзьора (90+2) - Ігор Харатін (50), Юрі (61).

Турнірне становище: "Шахтар" - 51 очко, "Динамо" - 45, "Ворскла" - 37, "Зоря" - 33, "Верес" - 32, "Маріуполь" - 32, "Олімпік" - 28, "Олександрія" - 22, "Карпати" - 19, "Зірка" - 18, "Чорноморець" - 18, "Сталь" - 15.