Футбол:

Футбол: "Шахтар" обіграв "Наполі" в Юнацькій лізі УЄФА

Відео
Молодіжна команда донецького футбольного клубу "Шахтар" здобула перемогу в Неаполі в рамках Юнацької ліги УЄФА.

Підопічні Сергія Шищенко здобули першу перемогу в групі, здолавши на виїзді "Наполі" з рахунком 2:1. Про це повідомляє zbirna.com

На 40-й хвилині Олексій Кащук замкнув простріл з флангу і вивів "гірників" вперед, а на 71-й хвилині вийшов на заміну Кирило Меліченко і збільшив перевагу гостей. Італійці змогли відповісти лише м'ячем Алессіо Зербіно (78).

Відео першого голу:

Таким чином, після 5-ти турів "Шахтар" U-19 набрав 4 очка і зрівнявся з "Наполі" U-19. Щоб продовжити боротьбу за друге місце в групі і потрапляння до 1/16 фіналу, дончанам потрібно сподіватися на те, що в паралельному матчі юніори "Феєноорда" не обіграють "Манчестер Сіті".