АПЛ: «Арсенал» переміг «Тоттенхем» у дербі Лондона

Голи Мустафі та Санчеса принесли три очки «канонірам».

У стартовому матчі 12-го туру чемпіонату англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Арсенал» обіграв «Тоттенхем» 2:0. Про це повідомляє Укрінформ.

12-й тур АПЛ розпочався з дербі Північного Лондона. «Арсенал» на своєму полі приймав «Тоттенхем» і переміг 2:0. Долю матчу господарі вирішили наприкінці першого тайму, коли відзначились Мустафі та Санчес. Після перерви «каноніри» впевнено втримали перевагу.

Після цієї перемоги «Арсенал» набрав 22 очки і піднявся на 5-е місце. «Тоттенхем» залишився на третій позиції.

Щоправда ситуація у топ-5 АПЛ може змінитися після інших ключових поєдинків дня. В 17:00 лідер чемпіонату «Ман Сіті» на виїзді зіграє проти «Лестера»,  «Челсі» гратиме в гостях з «Вест Бромом», «Ліверпуль» прийматиме «Саутгемптон». В 19:30 «Манчестер Юнайтед» вдома зіграє з «Ньюкаслом».