Футбол: 11 тур Прем'єр-ліги почався з перемоги

Футбол: 11 тур Прем'єр-ліги почався з перемоги "Олімпіка" над "Маріуполем"

Футболісти донецького "Олімпіка" перемогли "Маріуполь" (3:2) у стартовій грі 11-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

М'ячі на київському стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського забили: Антон Кравченко (57-ма хвилина), Станіслав Біленький (77) і Андрій Богданов (84, з пенальті) - у переможців; Андрій Борячук (72) та Віталій Кольцов (74, з пенальті) - у маріупольців.

Вилучення: Сергей Вакуленко ("Маріуполь", 49-та хвилина), Зураб Очигава, ("Олімпік", 68).

Сьогодні також відбудеться зустріч "Олександрія" - "Зірка" (Кропивницький). Вона розпочнеться о 17.00, трансляція йтиме на телеканалі "Футбол 2".

У неділю, 1 жовтня, програму 11 туру продовжать матчі одеського "Чорноморця" і полтавської "Ворскли" (14.00, "Уніан"),  рівненського "Вереса" і кам'янської "Сталі" (17.00, "Канал 24"), донецького "Шахтаря" і львівських "Карпат" (17.00, "Футбол 1"), луганської "Зорі" та київського "Динамо" (19.30, "2+2").

Турнірне становище на цю хвилину: "Шахтар" - 25 очок (після 10-ти матчів), "Динамо" - 23, (9), "Ворскла" - 18 (10),  "Олімпік" - 17 (11), "Верес" - 16 (10), "Маріуполь" - 15 (10), "Зоря" - 10 (10), "Олександрія" - 8 (10), "Зірка" - 8 (10), "Карпати" - 8 (10), "Сталь" - 7 (10), "Чорноморець" - 6 (10).

На фото: Андрій Богданов.