Команда Реброва вилетіла з азійської Ліги чемпіонів

«Аль-Ахлі» програв іранському «Персеполісу».

Команда Сергія Реброва – «Аль-Ахлі» з Саудівської Аравії вилетіла з азійської Ліги чемпіонів. У повторному чвертьфіналі підопічні українського тренера поступилися іранському «Персеполісу» 1:3 (перший матч 2:2). Про це повідомляє Укрінформ.

Після нічиєї 2:2 на виїзді команду Реброва влаштовували вдома нічийні результати 0:0 чи 1:1. Саме потрібний рахунок 1:1 і тримався до 83-ї хвилини. Аліпур вивів «Персеполіс» вперед. Але потім гості залишились вдесятьох, а на 52-й хвилині Аль Джамаан рахунок зрівняв.

На жаль, «Аль-Ахлі» не втримав необхідну нічию, навіть граючи у більшості. Господарі невдало захищалися і двічі «привезли» пенальті у власні ворота, які реалізували Менса і Таремі. У підсумку, поразка 1:3 і «Аль-Ахлі» залишив азійську ЛЧ.

Відзначимо, що домашній матч «Аль-Ахлі» грав в Омані через напружені стосунки між Іраном та Саудівською Аравією.