АПЛ: «Манчестер Юнайтед» не зміг обіграти «Сток Сіті»

Команда Жозе Моурінью втратила перші очки в чемпіонаті.

Триває 4-й тур чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ). В заключному матчі суботи «Манчестер Юнайтед» зіграв на виїзді внічию зі «Сток Сіті» 2:2. Про це повідомляє Укрінформ.

Після трьох турів «Манчестер Юнайтед» йшов в чемпіонаті без втрат. Втім, «Сток Сіті» не збирався просто так дарувати команді Жозе Моурінью три очки. В першому таймі господарі вийшли вперед після голу Чупо-Мотінга, але «МЮ» одразу відігрався. Забив Рашфорд.

Після перерви Лукаку вивів гостей вперед. Та той таки Чупо-Мотінг відновив рівновагу. Рахунок 2:2 зберігся до фінального свистка.

Незважаючи на нічию, «Манчестер Юнайтед» зберіг за собою перше місце в турнірній таблиці. Така ж кількість очок як і у «МЮ» (10), в активі «Ман Сіті».