«Ліверпуль» розгромив «Арсенал»

Команда Юргена Клоппа перемогла 4:0.

Завершився 3-й тур чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ). В центральному матчі туру «Ліверпуль» на своєму полі знищив «Арсенал» 4:0. Про це повідомляє Укрінформ.

Центральний матч 3-го туру АПЛ між «Ліверпулем» та «Арсеналом» перетворився на побиття «Канонірів». Господарі двічі забили в першому таймі. Відзначились Фірміно і Мане. Після перерви риску у розгромі команди Арсена Венгера підвели Салах і Старрідж. 4:0 на користь «Ліверпуля».

Нагадаємо, в 3-у турі фаворити сезону здобули перемоги. «Ман Сіті» обіграв «Борнмут» 2:1. «Манчестер Юнайтед» переміг «Лестер» 2:0. А «Челсі» здобув три очки в матчі з «Евертоном» - 2:0.

Лідирує в чемпіонаті «МЮ», який набрав 9 очок в трьох матчах. 7 очок набрали одразу чотири клуби – «Ліверпуль», «Хаддерсфілд», «Манчестер Сіті» і «Вест Бромвіч».