Чемпіонат України з футболу:

Чемпіонат України з футболу: "Олімпік" і "Карпати" м'ячів не забивали

Унічию (0:0) завершилася у суботу, 26 серпня, зустріч 7-го туру  чемпіонату України з футболу серед клубів Прем'єр-ліги між донецьким "Олімпіком" та львівськими "Карпатами".

Матч щойно завершився на столичному стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського, повідомляє Укрінформ.

Розпочався тур гостьовою перемогою кропивницької "Зірки" над кам'янською "Сталлю" - 1:0. Вирішальний м'яч на київській арені  "Оболонь" забив форвард кропивничан Максим Прядун (35-та хвилина). Крім того, на 86-й хвилині хавбек "Зірки" Ігор Загальський не реалізував пенальті.

У неділю програму 7-го туру завершать матчі рівненського "Вереса" та донецького "Шахтаря", які зіграють на "Арені Львів" (початок о 17.00, транслює "24 канал"), "Маріуполя" і київського "Динамо" (17.00, "Футбол 1"), луганської "Зорі" та одеського "Чорноморця" (19.30, "2+2"), "Олександрії" і полтавської "Ворскли" (19.30, "Футбол 1").

Турнірне становище після першого ігрового дня: "Динамо" - 16 очок, "Шахтар" - 15, "Ворскла" - 13, "Олімпік" - 12, "Верес" - 9, "Маріуполь" - 8, "Зірка" - 8, "Сталь" - 6, "Карпати" - 6, "Зоря" - 5,  "Олександрія" - 4, "Чорноморець" - 1.