«Манчестер Сіті» вирвав перемогу у «Борнмута»

Суперник «Шахтаря» в Лізі чемпіонів здобув важкі три очки в АПЛ.

Стартував 3-й тур чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ). В першому матчі туру «Манчестер Сіті» обіграв «Борнмут» 2:1. Про це повідомляє Укрінформ.

Суперник «Шахтаря» в Лізі чемпіонів – «Манчестер Сіті» відкривав програму 3-го туру АПЛ виїзним матчем проти «Борнмуту». Гості невдало розпочали матч і пропустили на 13-й хвилині. Неймовірний удар вийшов у Деніелса. «Ман Сіті» відігрався ще до перерви – забив бразильський нападник Габріел Жезус.

В другому таймі команда Пепа Гвардіоли зуміла дотиснути суперника лише на 7-й компенсованій хвилині. Переможний м’яч забив Стерлінг. 2:1 на користь гостей. Один з претендентів на чемпіонство цього сезону – «Ман Сіті»  вже у другому матчі поспіль демонструє непереконливу гру.

Центральний матч 3-го туру АПЛ зіграють 27 серпня. «Ліверпуль» на своєму полі приймає «Арсенал». Початок матчу о 18:00. Лідер чемпіонату – «Манчестер Юнайтед» сьогодні зіграє вдома з «Лестером».