«Манчестер Сіті» не зміг переграти «Евертон»

Вейн Руні знову забив за «Евертон».

Завершився 2-й тур англійської Прем’єр-ліги (АПЛ). В останньому матчі туру «Манчестер Сіті» зіграв внічию 1:1 з «Евертоном». Про це повідомляє Укрінформ.

«Манчестер Сіті» вважають головний претендентом на титул в цьому сезоні. У команди Пепа Гвардіоли найсильніший склад і повно зіркових новачків. В першому таймі проти «Евертона» «Ман Сіті» мав велику перевагу. Але господарі спочатку пропустили від Вейна Руні, який повернувся у команду своєї молодості, а потім залишилися вдесятьох. Вилучили Вокера.

Після перерви Гвардіола зробив кілька замін і це принесло успіх. Рахунок зрівняв Стерлінг, який саме замінив Габріела Жезуса. «Евертон» також завершував матч вдесятьох (вилучили Шнайдерліна), втім «Ман Сіті» не зміг дотиснути суперника. У підсумку нічия 1:1.

Після двох турів в АПЛ лідирує «Манчестер Юнайтед», який набрав 6 очок і має вражаючу різницю м’ячів 8:0. По 6 очок також набрали новачок «Хаддерсфілд» та «Вест Бромвіч».