«Челсі» переміг «Тоттенхем» 2:1

«Синім» допоміг дубль Маркоса Алонсо.

Триває 2-й тур чемпіонату англійської Прем’єр-ліги (АПЛ). Чинний чемпіон – лондонський «Челсі» обіграв в центральному матчі туру «Тоттенхем» 2:1. Про це повідомляє Укрінформ.

Матч на легендарному «Вемблі», куди цього сезону переїхав «Тоттенхем», засвідчив, що «Челсі» оговтався після стартової ганьби від «Бернлі» 2:3. Команда Антоніо Конте контролювала хід гри і закономірно перемогла 2:1.

В кожному з таймів за «Челсі» відзначився Маркос Алонсо. Вдруге він забив на 88-й хвилині за рахунку 1:1. На користь господарів зіграв нападник «Челсі» Батшуайї, який зрізав м’яч у власні ворота.

Нагадаємо, що в 2-у турі «Манчестер Юнайтед» легко обіграв на виїзді «Суонсі» 4:0, а от «Арсенал» поступився «Сток Сіті» 0:1. Тур завершиться 21-го серпня. Головний претендент на титул – «Манчестер Сіті» прийматиме «Евертон».