Гол Коноплянки допоміг «Шальке» обіграти «Лейпциг»

Команда українця перемогла 2:0.

Триває стартовий тур чемпіонату німецької Бундесліги. В першому матчі український півзахисник Євген Коноплянка забив м’яч і допоміг «Шальке» обіграти «Лейпциг» 2:0. Про це повідомляє Укрінформ.

В стартовому турі німецької Бундесліги «Шальке» на своєму полі приймав віце-чемпіона минулого сезону – «Лейпциг». Український півзахисник Євген Коноплянка вийшов у складі «Шальке» з перших хвилин і відзначився голом на 73-й хвилині. На той момент «Шальке» був попереду 1:0 після голу Бенталеба з пенальті. Остаточний рахунок матчу 2:0 на користь «Шальке».

Зазначимо, що це вже третій гол Коноплянки в двох офіційних матчах за «Шальке» в цьому сезоні. Раніше він зробив дубль в матчі Кубку Німеччини проти берлінського «Динамо».

Нагадаємо, що в матчі-відкритті чемпіонату німецької Бундесліги сезону-2017/18 «Баварія» перемогла «Байєр» 3:1.